22 Απρ 2013

Σχολια προπονητων για τον αγωνα ΑΟΧΑΝΙΑ-ΦΩΣΤΗΡ

Στον απόηχο του χθεσινού αγώνα οι δυο προπονητές δήλωσαν περιληπτικά τα εξής ...ο κ.Γεωργούλης (Φωστήρας) στάθηκε στο ότι η ομάδα του αν και προηγήθηκε δεν κράτησε ούτε δυο-τρία λεπτά το γκολ με συνέπεια το 1-1 του πρώτου ημιχρόνου να είναι δίκαιο, ενώ στο δεύτερο μέρος τα Χανιά έπαιξαν καλύτερα δημιούργησαν ευκαιρίες και πριν το γκολ και δίκαια κέρδισαν.Ο κ.Σεροπιάν στη συνέχεια ευχαρίστησε παίκτες και φιλάθλους τονίζοντας εμφατικά ότι αυτοί οι παίκτες είναι άξιοι συγχαρητηρίων και << ότι παλεύουμε εντελώς μόνοι μας>> απευθυνόμενος σε αποδέκτες που θέλει να ελπίζει ότι θα καταλάβουν τη σοβαρότητα της κατάστασης ενώ εξέφρασε και τη δυσαρέσκεια του για ορισμένους φιλάθλους που σχολίαζαν κατά τη διάρκεια του αγώνα και τέλος έκλεισε με μια αναφορά στην εχθρική διαιτησία που αντιμετώπισε η ομάδα για μια ακόμα φορά.